A A A

W niedzielę 31 maja obchodziliśmy Uroczystość Odpustową naszego kościoła parafialnego pw. Świętej Trójcy. Przewodniczył nam Biskup Ryszard, który pokrzepił nas Bożym słowem, ukazując nam tożsamość chrześcijanina wypływającą z działania Trójjedynego Boga.

Niech Pan pomnoży w nas łaskę wiary, a wspólnocie Domowników Boga - którzy obchodzili swój dzień patronalny - życzymy obfitości Bożych darów na każde dobre postanowienia