Centralne Uroczystości Odpustowe

W sobotę o godz. 12.00 rozpoczęły się główne Uroczystości Odpustowe. Mszy św. przewodniczył o. Arnold Chrapkowski, Generał Zakonu Paulinów. Ojciec wygłosił płomienne Słowo Boże ku pokrzepieniu serc wiernych. Wszystkim dziękujemy za udział. Niech Maryja, Królowa Naszych Rodzin prowadzi nas do Swojego Syna.

Centralne Uroczystości Odpustowe Centralne Uroczystości Odpustowe Centralne Uroczystości Odpustowe Centralne Uroczystości Odpustowe Centralne Uroczystości Odpustowe Centralne Uroczystości Odpustowe

19 czerwca 2021