Dzień Młodzieży - Niedziela Palmowa

Co roku w naszej parafii odbywał się w Niedzielę Palmową Światowy Dzień Młodzieży. Już w zeszłym roku plany zostały zmienione ze względu na pandemię. W tym roku Dzień Młodzieży odbył się w zmienionej formie. Msza Święta o godz. 14 była sprawowana w intencji młodzieży oraz przy ich zaangażowaniu, a także z udziałem Zespołu Młodzieżowego Zmartwychwstańców. Po Komunii św. był czas na Uwielbienie Boga, który przychodzi w kawałku chleba. Natomiast po zakończonej Mszy Świętej młodzież uczestniczyła w tańcu uwielbienia przeplatanym świadectwami Bożej Miłości, której doświadczyli młodzi ludzie. Na zakończenie wszyscy obejrzeli i odsłuchali słów Księdza Biskupa Diecezjalnego oraz Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży. Wszystkim za zaangażowanie i udział bardzo dziękujemy!

Dzień Młodzieży - Niedziela Palmowa Dzień Młodzieży - Niedziela Palmowa Dzień Młodzieży - Niedziela Palmowa Dzień Młodzieży - Niedziela Palmowa

2 kwietnia 2021