Dzień rodzinnych błogosławieństw

Niedziela odpustowa ku czci Królowej Rodzin to dzień rodzinnych błogosławieństw. Po każdej Mszy św. każda rodzina mogła otrzymać indywidualne błogosławieństwo. W południe w ramach dnia rodziny odbył się festyn i dzięki życzliwości wielu osób każdy mógł zjeść coś pysznego i skorzystać z napojów w czasie występu zespołów "Inkolinia" i "Jastra" oraz pokazu walk rycerskich. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Dziękujemy za pomoc w organizacji oraz udział.

21 czerwca 2021