Idziemy do Jasnogórskiej Pani

Pielgrzymi grupy kaszubskiej,  którzy wyruszyli z naszego sanktuarium 30 lipca, dzisiaj wchodzą do Sieradza. Z modlitwą niosą także intencje i dziękują za codzienny różaniec odmawiany po Mszy Świętej. Pielgrzymka to moc łaski Bożej i wielkie obdarowanie. Gościnność na trasie jest przeogromna. Ludzie cieszą się, że idziemy.... bo jak mówią... to znak, że wiara w Polsce nie ustaje.

Pozdrawiają z drogi: ks. Proboszcz, ks. Łukasz, s. Paula elżbietańska.

Dziękujemy  i pamiętamy o całej parafii.

Na posiłku w Małkach za Wartą Wyjście z Goszczanowa, diecezja kaliska Pielgrzymi z Kościerzyny pozdrawiają! Ufamy, że za rok będzie nas więcej! Na trasie A tak nas karmią gospodarze na pielgrzymim szlaku

9 sierpnia 2021