Ministranci w Ostrzycach

W dniach od 30 lipca do 1 sierpnia nasi ministranci pojechali na obóz do Ostrzyc. Każdy dzień był ubogacony atrakcjami m. in. park linowy, wyjście nad jezioro, podchody, rozgrywki w piłkę nożną, a także nie zabrakło codziennej Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu, porannej gimnastyki, wspólnego ogniska i wieczorów integracyjnych.

Dziękujemy pensjonatowi „U Maryli” w Ostrzycach za gościnność i miłe przyjęcie.

Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach Ministranci w Ostrzycach

4 sierpnia 2021