Msza Wieczerzy Pańskiej - Wielki Czwartek

W Wielki Czwartek w naszym kościele o godz. 18 odbyła się Msza Wieczerzy Pańskiej pod przewodnictwem Księdza Proboszcza. Niestety z racji obowiązujących przepisów nie mógł odbyć się obrzęd obmywania nóg. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament został przeniesiony do Ołtarza Przechowania. Od zakończenia Mszy Świętej do Litugii Wielkiego Piątku jest możliwość adorowania Najświętszego Sakramentu. W dzień ustanowienia przez Chrystusa sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa szczególnie dziękujemy za posługę naszych duszpasterzy i pragniemy pobudzać w sobie tęsknotę za żywym Bogiem obecnym w Komunii Świętej.

2 kwietnia 2021