Odpustowa troska o powołania

Poniedziałek, czyli kolejny dzień naszego odpustu, to czas wytężonej modlitwy za powołanych i o powołania do służby w Kościele. Mszy św. o godz. 16.00 przewodniczył ks. Rafał Barciński, ojciec duchowny WSD w Pelplinie. Na Eucharystii zebrali się rodzice księży oraz siostry zakonne. Bardzo dziękujemy za ten dar modlitwy, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii.

Odpustowa troska o powołania Odpustowa troska o powołania Odpustowa troska o powołania Odpustowa troska o powołania Odpustowa troska o powołania

22 czerwca 2021