Paczuszka dla maluszka

Serdecznie  dziękujemy wszystkim  parafianom, gościom oraz ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka", która trwała w naszej parafii przez cały okres Adwentu.

Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane Fundacji Małych Stópek ze Starogardu Gdańskiego, którzy przekażą potrzebującym rodzinom.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nas wszystkich uda się pomóc wielu samotnym matkom i dzieciom z domów dziecka.  Przekazaliśmy wspaniałe prezenty: artykuły higieniczne, rzeczy spożywcze, zabawki, ubrania a nawet upominki. Przekazane rzeczy są niewątpliwie pomocą materialną dla tych którzy ich potrzebują.

Za wasze zaangażowanie i dobre serce z całego serca Bóg zapłać!

Paczuszka dla maluszka Paczuszka dla maluszka Paczuszka dla maluszka Paczuszka dla maluszka

23 grudnia 2020