Po raz 347!

Już po raz 347. z naszego Sanktuarium wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Kawarię Wejherowską. Główne Uroczystości odpustowe przypadają w Niedzielę Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Przy zachowaniu bezpieczeństwa w czasie epidemii wierni pielgrzymi wyruszyli na szlak, aby wrócić w najbliższy poniedziałek do naszego Sanktuarium. Grupę prowadzi Ks. Sławek, towarzyszy mu zastęp pielgrzymów z orkiestrą, Bractwem Krzyżowym oraz s. Paula. Otoczmy ich naszą modlitwą, dziękując za pielgrzymi trud!

Po raz 347! Po raz 347! Po raz 347! Po raz 347! Po raz 347!

14 maja 2021