Przystąpienie do nowicjatu w Franciszkańskim Zakonie Świeckich

Jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca (16 maja 2021 r.) o 12.30 została odprawiona Msza święta w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich z naszej parafii.
Po Mszy świętej 3 postulantów: br. Andrzeja, s. Anna i s. Maria zostali przyjęci do nowicjatu, by dalej formować się i poznawać duchowość franciszkańską.
Podziękowania należą się Siostrze Przełożonej naszego zakonu s. Stefanii i asystentowi kościelnemu ks. Patrykowi.
Życzymy im, aby za wzorem św. Franciszka z Asyżu naśladowali Chrystusa posłusznego, ubogiego i pokornego oraz czystego serca!
Przystąpienie do nowicjatu w Franciszkańskim Zakonie Świeckich

17 maja 2021