Śp. ks. Prałat Zbigniew Regliński

Dziś, tj. 30. grudnia 2020r. do Domu Ojca odszedł śp. ks. Prałat Zbigniew Regliński, który przez ostatnie lata posługiwał w naszej wspólnocie parafialnej.

Różaniec za zmarłego kapłana będzie odmawiany dziś o godz. 21.00 i przez następne dni po wieczornej Mszy św. w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Kościerzynie

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione w poniedziałek, 4. stycznia 2021r. o godz. 12.00. Będę poprzedzone modlitwą różańcową o godz. 11.30 w kościele parafialnym. Uroczystej Mszy św. pogrzebowej będzie przewodniczył Biskup Koszalińsko-kołobrzeski Edward Dajczak.

Ciało zmarłego ks. Prałata zostanie złożone na naszym parafialnym cmentarzu.

Niech nasza obecność na wspólnej modlitwie będzie wyrazem wdzięczności i troski o życie wieczne ks. Zbigniewa Reglińskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

30 grudnia 2020