Szukamy Rodziny

Zwykli ludzie, jakich codziennie mijamy na ulicy, a jednocześnie niezwykli, bo pod swój dach przyjmują zupełnie obcą osobę, dają jej serce, ciepło i rodzinę. Tak po prostu.

Szukamy osób, które zechcą zostać rodziną zastępczą. Sprawcie, by dzieci nie musiały dorastać w placówkach. Pozwólcie im znów cieszyć się dzieciństwem. Dajcie im z siebie to, co w ludziach najpiękniejsze - wiarę w człowieka, nadzieję, która nigdy nie umiera, i miłość, która potrafi przenosić góry.

Dzięki Wam dzieci będą mogły odkryć własne pasje i dostrzec szansę na sukces w dorosłym życiu. Dzięki Wam świat znów może się stać dla nich przyjazny.

Skontaktuj się z nami: 58 686 50 05 wew. 27 lub 785 993 121.

Przyjdź! Porozmawiaj! Może się zdecydujesz!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie
ul. Krasickiego 4