Uroczystości Odpustowe ku czci Świętej Trójcy

W niedzielę po Uroczystości Zesłania Ducha Świętego obchodzimy Uroczystość Trójcy Świętej. Bóg, który jest jeden objawia się człowiekowi jako Komunia Trzech Osób. W naszej wspólnocie parafialnej obchodzimy Uroczystości Odpustowe. Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyny sprawował w intencji całej naszej wspólnoty Ofiarę Rucharystyczną i wygłosił pokrzepiające Słowo Boże. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Niech Bóg w Trójcy Jedyny błogosławi każdemu z nas na każdy dzień!

1 czerwca 2021