NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17.01.2021

1. Dzisiaj o 12.30 Msza święta w int. III Zakonu św. Franciszka. Po Mszy świętej adoracja żłóbka w naszym kościele. Rozważania będą przeplatane śpiewaniem kolęd.
Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę; są one przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2. Jutro rozpoczynamy Tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan.

3. W dni powszednie różaniec o godz. 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 20 minut przed wieczorną Mszą świętą.

4. Spotkanie formacyjne Domowników Boga we wtorek on-line.

5. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o 21.00 nabożeństwo różańcowe.

6. W sobotę nowenna do Królowej Rodzin po Mszy św. o godz. 8.30.

7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę słowa Bożego.
Na Mszy św. o 12.30 udzielimy sakramentu chrztu świętego; nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 19.00 w kościele.
Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na nasze parafialne inwestycje.

8. Kolędy odbywają się według planu na osobiste zaproszenie parafian. Plan kolęd jest umieszczony na stronie internetowej parafii, facebooku oraz w gablotach  przy wejściu do kościoła. Zgłoszeń można dokonać osobiście w biurze parafialnym lub pod numerami telefonów: 736-382-283 oraz 58/686-26-50 (ten telefon tylko w czasie pracy biura parafialnego tj. w dni powszednie od godz. 9.00 – 12.00 oraz we wtorek i piątek od 15.00 -17.00).
Ci, którzy z różnych względów nie przyjmą kolędy zachęcamy, aby w dzień wyznaczonej kolędy przybyli do kościoła na Mszę świętą. Pomodlimy się wspólnie, będzie możliwość odebrania pamiątki kolędowej, zabrania wody święconej we własne naczynia.