rozwińParafia Świętej Trójcy
zwiń
Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy

Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz "Ukrzyżowanie" pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny.

PLAN KOLĘD 2020/2021
wszelkie zmiany będą umieszczane na stronie internetowej parafii: www.sanktuarium.pl

27.12.2020 r. niedziela
14.00 Wybudowanie pod Nową Wieś
14.00 Mała Dworcowa, Mała Kolejowa

28.12.2020 r. poniedziałek
10.00 Kościerska Huta /strona prawa/
15.30 Dworcowa

29.12.2020 r. wtorek
10.00 Kościerska Huta /strona lewa/
15.30 Plebanka, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Jagiełły, Tatarkiewicza, Drogowców, Gajowa, Zagajnikowa

30.12.2020 r. środa
10.00 Kościerska Huta /od strony Wętfi/, Jedności Robotniczej, Inżynierska, Miedziana, Stalowa
15.30 Klasztorna, Miła, Storczykowa, Słodowa, Siedliskowa

31.12.2020 r. OSTATNI DZIEŃ ROKU /SYWESTER/

01.01.2021 r. NOWY ROK

02.01.2021 r. sobota
13.00 Towarowa /od kurników/, św. Jana Pawła II, Rolnicza
13.00 Chojnicka /od Wojska Polskiego do 8 Marca/, Chojnicka /od Klasztornej do Wojska Polskiego/, Łagodna, Pogodna, Cicha, Spokojna, Szydlice

03.01.2021 r. niedziela
14.00 Towarowa /od dworca/, Transportowców
14.00 Zielone Wzgórze, Mestwina II, Karnowskiego, Jereczka, Sędzickiego, Kolejowa

04.01.2021 r. poniedziałek
10.00 Rotembark
15.30 Michałowskiego, Witkacego, Michałowicza, Wita Stwosza, PCK, Grottgera, Fałata, Piechowskiego

05.01.2021 r. wtorek
10.00 Dębrzno, Juszki, Szenajda
15.30 3 Maja, Świerkowa, Dunikowskiego, Wnuka, Kapliczna, Stolarska

06.01.2021 r. środa
14.00 Kossaka
14.00 Wojska Polskiego, Rzemieślnicza, Tkaczyka, Świętojańska

07.01.2021 r. czwartek
13.00 Wybudowanie pod Sikorzyno
15.30 Skargi, Lassa, Gdańska, Wodna Gałczyńskiego, Żeromskiego

08.01.2021 r. piątek
10.00 Mały Klincz
15.30 Kowalska, Partyzantów, Kościuszki, Krótka

09.01.2021 r. sobota
13.00 Cegielnia, Leśne Wzgórz
13.00 Chłodna, Widokowa, Letnia, Wiosenna, Przemysłowa /blok/

10.01.2021 r. niedziela
14.00 Matejk
14.00 Kochanowskiego, Fredry, Tetmajera, Słowackiego

11.01.2021 r. poniedziałek
10.00 Nowa Wieś Kościerska
15.30 Konopnickiej, Mickiewicza, Tuwima, Orzeszkowej

12.01.2021 r. wtorek
10.00 Rybaki, Lizaki
15.30 Asnyka, Legionów Polskich, Wańkowicza

13.01.2021 r. środa
10.00 Sarnowy
15.30 Staszica 7, 8, Szulca

14.01.2021 r. czwartek
10.00 Nowy Podleś, Gościeradz
15.30 Czapliniec, Kołłątaja, Żurawia, Staszica 4, 5

15.01.2021 r. piątek
10.00 Plebanka /część za torami/, Mostowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Osiedle za lasem, ks. J. Popiełuszki, Wybudowanie pod Nowy Klincz, Kard. Wyszyńskiego, Cedrowa
15.30 Staszica 1, 3

16.01.2021 r. sobota
13.00 Szarlota, Stare Nadleśnictwo
13.00 Kasztanowa 3, 4, 6

17.01.2021 r. niedziela
14.00 Wierzysko
14.00 Topolowa 1, 2

18.01.2021 r. poniedziałek
10.00 Dobrogoszcz
15.30 Kasztanowa 1, 2

19.01.2021 r. wtorek
10.00 Kaliska wieś /strona prawa/
15.30 Jesionowa 1, 2

20.01.2021 r. środa
10.00 Kaliska Wybudowanie i wieś /strona lewa/
15.30 Wejhera, Źródlana, Skarszewska, Chełmońskiego

21.01.2021 r. czwartek
10.00 Zielenin
15.30 Brzozowa 1, 2

22.01.2021 r. piątek
10.00 Sycowa Huta
15.30 Reymonta 1, 2, 3, Dębowa 1, 3

23.01.2021 r. sobota
13.00 Przemysłowa, Sobótki
13.00 Skłodowskiej 17, 20, 21 22

24.01.2021 r. niedziela
14.00 Małachowskiego, Malczewskiego
14.00 Skłodowskiej 23, 24, 25

25.01.2021 r. poniedziałek
10.00 Nowy Klincz /strona szkoły, cześć I/
15.30 Skłodowskiej 26, 28, 30

26.01.2021 r. wtorek
10.00 Nowy Klincz /strona szkoły, cześć II/
15.30 Skłodowskiej 9A, 32, 36, 38, 41

27.01.2021 r. środa
10.00 Nowy Klincz /strona lewa, przy szosie/
15.30 Spichlerzowa, Kościelna, Ogrodowa, Targowa, Młyńska, Mała Młyńska

28.01.2021 r. czwartek
10.00 Nowy Klincz /strona lewa, przy bloku/
15.30 Długa, Rynek, Ratuszowa, Rynkowa

29.01.2021 r. piątek
15.30 Wyspiańskiego /numery nieparzyste, początek od strony torów/
15.30 31 stycznia, Kupiecka, Różana, Miodowa, Sikorskiego

30.01.2021 r. sobota
13.00 Wyspiańskiego /numery parzyste, początek od strony miasta/, Sobieskiego
13.00 8 Marca

31.01.2021 r. niedziela
14.00 Świętopełka /domy/, Świętopełka 2, 2AB, 2CD, 2 EF,
14.00 Kolęda dodatkowa

01.02.2021 r. poniedziałek
15.30 Markubowo