W parafii działają 23 Róże Różańcowe. Członkowie Żywego Różańca spotykają się na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic w każdą pierwszą sobotę i pierwszą niedzielę miesiąca. Ponadto codziennie o godz. 8.00 odmawiają różaniec w kościele parafialnym.

Główną zelatorką jest p. Krystyna Węsierska, opiekunem wspólnoty od 2020 roku ks. Patryk Ważyński.

W niektórych szkołach działają także dziecięce i młodzieżowe Róże Różańcowe pod kierunkiem katechetów. Wspólnota brała też udział w „Różańcu do granic” oraz jest uczestnikiem zjazdów diecezjalnych róż różańcowych w Pelplinie.

Obok tradycyjnych grup różańcowych, okazało się, że wielkim osiągnięciem, a jednocześnie zupełną nowością był pomysł stworzenia Róż Różańcowych Rodziców modlących się w intencji dzieci, który świetnie zaczął funkcjonować w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin.

Opiekun: ks. Patryk Ważyński

Spotkania odbywają się: w każdą pierwszą sobotę i pierwszą niedzielę miesiąca