A A A

Zakończyliśmy nasze doroczne rekolekcje adwentowe, które poprowadził ks. dr hab. Krzysztof Bielawny z archidiecezji warmińskiej. Wsłuchiwaliśmy się w orędzie gietrzwałdzkie i rozważaliśmy jej treść. Pozostaje osobista formacja nad wypełnieniem przesłania Maryi z Gietrzwałdu i przygotowanie się na uroczystości 150 lecia objawień. Dziękujemy wszystkim za udział, a ks. Krzysztofowi za piękną posługę pośród nas.