A A A

Niedziela 19.05.2024 – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, uroczystość
6:30 + + Rafał, Andrzej, Gerard, Agnieszka Wiśniewscy, Marianna Zabrocka i zmarli z rodziny
6:30 + + Jan (3 r. śm.) i Wanda Hetmańscy, rodzice z obojga stron, Jadwiga i Edmund Jakubek (Pelplin)
6:30 + Witold Opolski (Pelplin)
8:00 + Edward Pirch (26 r. śm.)
9:00 o wstawiennictwo św. Brendana, patrona żeglarzy, za szczęśliwe ich powroty do przyjaznych przystani życiowych (Lizaki)
9:30 w intencji parafian
9:30 + Alfons Moryson (2 r. śm.) (Pelplin)
9:30 + + Janina Felskowska (5 r. śm.), Brunon i zmarli z rodziny (Pelplin)
9:30 + + Brunon (r. śm.), Leokadia, Maria, Zygmunt, Henryk, Halina, Ryszard i Jan Dargacz oraz dusze w czyśćcu (Pelplin)
9:30 + Sylwia Speth (1 r. śm.) (Pelplin)
11:00 + + Dariusz Wołoszyk (2 r. śm.) i Romuald
12:30 o potrzebne łaski Boże, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka dla s. Anny Benet z ok. 90 ur. oraz dla wszystkich, którzy obchodzili jubileusze wstąpienia do FZŚ– int. FZŚ
14:00 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Marii z okazji 91 urodzin
18:00 + + Leon (36 r. śm.) i wszyscy zmarli z rodziny Lademann
18:00 + Franciszek Żynda (19/30) (ks. Piotr)
18:00 w podz. za dar i czas peregrynacji ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Szenajdzie, z prośbą o czuwanie i dalszą opiekę nad mieszkańcami (Pelplin)

Poniedziałek 20.05.2024 – NMP MATKI KOŚCIOŁA, święto
6:30 + + Gertruda (r. śm.), Jan, Zbigniew i Mirosław Wenccy
7:00 + + Paweł, Arkadiusz oraz zmarli z rodzin Okuniewskich i Pałubickich
7:30 + Janina Lipska (w dniu ur.)
8:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Antoniego, Krystyny, Danuty, Tomasza z okazji urodzin
18:00 + Elżbieta Wenta (1 r. śm.)
18:00 + + Helena i Augustyn Lorbieccy, Jan i Teresa Drawscy oraz bracia Ignacy i Tadeusz (Pelplin)
18:00 + + Zofia, Józef, Wiktoria Kalinowscy oraz ich rodzice (Pelplin)

Wtorek 21.05.2024
6:30 + + Wanda i zmarli z rodziny
6:30 + + Teresa Lizakowska, Gerard i zmarli z rodzin z obojga stron oraz Iwona Klasa (Pelplin)
7:00 + + Władysława i Władysław Prondzinscy, Grażyna Krampa, Romualda i Jan Szubzda
7:30 + + Aleksandra i Stanisław Jagodzińscy oraz Anna Partyka
8:30 + + Mieczysław Pirch, rodzice i bracia z obojga stron
8:30 + + Jan, Jadwiga i Józef oraz Leokadia i Jan Modrzejewscy, Franciszek Tomczak (Pelplin)
18:00 w podz. za dar kapłaństwa, z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Kapłanów z okazji zbliżających się rocznic święceń kapłańskich dla ks. proboszcza, ks. Patryka i księży posługujących w naszej parafii – int. Domowników Boga
18:00 o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i błog. Boże oraz opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla rodziny (Pelplin)
18:00 + + Franciszek i Leon Troka, Stefania Szramka, Jan Myszka, Andrzej i dusze w czyśćcu cierpiące (Pelplin)

Środa 22.05.2024
6:30 o miłość i zgodę w rodzinie oraz o nawrócenie Krzysztofa
7:00 + + Anna i Franciszek Majkowscy, Gertruda i Antoni Wera, Janina i Franciszek Sadowscy
7:30 + + Agnieszka, Mieczysław i Jolanta Maroszyk
8:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla Ireny z okazji 65 urodzin
18:00 + Kunegunda Pellowska (1 r. śm.)
18:00 + Jerzy Szulta (Pelplin)
18:00 + Janina Waluś (Pelplin)
18:00 + + Aleksander Żynda (2 r. śm.) oraz zmarli z rodzin Żynda i Groth (Pelplin)

Czwartek 23.05.2024 – JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA, święto
6:30 + + Teresa Szarmach (10 r. śm.) i zmarli z rodzin Szarmach i Kostuch
7:00 + + Dawid Borzestowski i zmarli z rodziny
7:30 o Boże błog. i opiekę Matki Kapłanów dla księży posługujących w naszej parafii z okazji rocznic święceń – int. Żywego Różańca
8:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin, o pomyślną operację i zdrowie dla Zofii
18:00 + + Teresa i Franciszek Grulkowscy, zmarli z rodziny oraz Andrzej Wiśniewski
18:00 + Czesława Kamińska (Pelplin)
18:00 + + Krystyna Kiedrowska i rodzice z obojga stron (Pelplin)
18:00 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Królowej Rodzin dla jubilatki Lidii z okazji 85 urodzin oraz dla rodziny (Pelplin)

Piątek 24.05.2024 – NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH, wspomnienie obowiązkowe
6:30 + + Kazimierz Machajewski, rodzice z obojga stron, zmarli z rodziny oraz Ewa, Jerzy i Marcin
7:00 + + Regina Szmaglińska i jej rodzice
7:30 z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., światło Ducha Świętego opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Joanny z ok. 95 lat życia oraz dla dzieci i ich rodzin
7:30 + + Ewa i Kazimierz Wikariusz, Zofia i Czesław Burandt (konc.)
8:30 + Teresa Kruszyńska (r. śm.)
18:00 za wstawiennictwem NMP Wspomożycielki Wiernych Wspólnota Krwi Chrystusa pragnie rozwijać i umacniać duchowość Krwi Chrystusa w swoich środowiskach – int. WKCH
18:00 + Franciszek Żynda (24/30) (ks. Piotr)
18:00 + + Brunon i Stanisława Strahl oraz Grzegorz i zmarli z rodziny Strahl (Pelplin)
18:00 + Tomasz Troka (Pelplin)
18:00 + + Jan i Małgorzata Pellowska i zmarli z obojga stron (Pelplin)

Sobota 25.05.2024
6:30 + + Helena, Jan, Paweł i Stanisław Tyma
7:00 + + Bogumiła i Wanda Wyrowińskie oraz Klara Knopik
7:00 + Franciszek Żynda (25/30) (ks. Piotr)
7:30 + + Jadwiga, Roman, Maria, Władysław, Jan, Zygmunt, Tadeusz Rajmer
7:30 + + Franciszka (25 r. śm.) i Stanisław Kisiccy, Ludwika, Brunon (30 r. śm) i Leszek Kreft (konc.)
8:30 + + Agnieszka, Alfons, Edmund, Lidia Muchowscy oraz Zofia, Leon, Danuta Czaja
18:00 + + Jan, Elżbieta, Ryszard, Agnieszka, Franciszek Piechowscy
18:00 + Zdzisława Nakielska (Pelplin)
18:00 + Maria i Grażyna (Pelplin)
18:00 + + Zbigniew, Klara, Adolf, Jan, Witold Modrzyńscy oraz Jadwiga, Stefan i Zdzisław Lipscy (Pelplin)

Niedziela 26.05.2024 – TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ, uroczystość odpustowa
6:30 + + Jan Białk, rodzice i dziadkowie z obojga stron oraz dusze w czyśćcu
6:30 + Franciszek Żynda (26/30) (ks. Piotr)
6:30 + + Wanda i Jan Hetmańscy, Joanna i Edward Pellowscy, Marianna i Bernard Hetmańscy oraz Jadwiga i Edmund Jakubek (Pelplin)
8:00 + + Marianna i Henryk Szachta oraz Teresa Kąkol
9:00 + Stanisława Wenta (Lizaki)
9:00 + + rodzice Sobasik oraz rodzice i bracia Grodeccy (Lizaki) (Pelplin)
9:30 SUMA ODPUSTOWA
9:30 + + Zygfryd Dułak, Roman Kaiser, Błażej Miętki, Kazimierz Nadolny, babcie i dziadkowie z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące (Pelplin)
11:00 + + Jadwiga, Władysław, Grzegorz Narloch i Brunon Węsierski
12:30 + + Helena i Łucjan Kolińscy oraz zmarli z obojga stron
14:00 chrzty
18:00 + + zmarli z rodzin Czech i Sominka
18:00 + + Helena i Jan oraz Mariola Bednarek (Pelplin)
18:00 w podz. za dar i czas peregrynacji Matki Bożej Nieustającej pomocy w Szenajdzie, z prośbą o czuwanie i dalszą opiekę nad mieszkańcami (Pelplin)