A A A

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej A.D. 2026 Poniżej kilka zdjęć z procesji, w której nie tylko wyznaliśmy wiarę, ale jednoczyliśmy się wokół Jezusa i usłuchaliśmy zaproszenia „Pójdź za Mną” 

W niedzielę 31 maja obchodziliśmy Uroczystość Odpustową naszego kościoła parafialnego pw. Świętej Trójcy. Przewodniczył nam Biskup Ryszard, który pokrzepił nas Bożym słowem, ukazując nam tożsamość chrześcijanina wypływającą z działania Trójjedynego Boga.

Dnia 31 maja, w uroczystość odpustu parafialnego Najświętszej Trójcy wspólnota Domowników Boga w naszej parafii obchodziła swoje święto patronalne. Zgromadziliśmy się najpierw na uroczystej liturgii pod przewodnictwem Księdza Biskupa Diecezjalnego, a następnie na spotkaniu przy świątecznym stole w sali parafialnej.