A A A

W sobotę, 2. maja, w naszej wspólnocie parafialnej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. 80 osób z Żywego Różańca, po zakończeniu 33-dniowych rekolekcji, zawierzyło siebie pod opiekę Maryi.

Nabożeństwu przewodniczył ks. Paweł, opiekun Żywego Różańca w naszej parafii. W trakcie modlitwy ks. Proboszcz oddał również całą naszą Parafię opiece Matki Bożej - przez przyczynę bł. Pauliny Jaricout i św. Filomeny. Pod koniec przeszliśmy do salek parafialnych na wspólną agapę. Dziękujemy wszystkim za obecność, odwagę i modlitwę. Niech Dobry Bóg wszystkim błogosławi, a nasze życie niech wydaje dobre owoce ofiarowania