A A A

W minioną sobotę 23 maja w Katedrze, w Lwowie odbyły się w święcenia prezbiteratu Pawła Bechkalo, który w naszej parafii od stycznia do kwietnia br. odbył praktykę diakońską.

W poniedziałek 25 maja ks. Paweł odprawił pierwszą, prymicyjną Mszę świętą, w Sokalu, skąd pochodzi. Podczas tych wyjątkowych chwil  ks. Paweł podziękował serdecznie za dobro, które tu, u nas doświadczył i wypowiedział słowa wdzięczności za radość bycia wśród nas.  Naszą parafię reprezentował Ksiądz Proboszcz. Oto "zapis" tych uroczystości. Życzymy ks. Pawłowi obfitości łask Bożych na drodze kapłańskiego życia. Spotkamy ks. Pawła na odpuście 13 czerwca w naszej parafii.