A A A

W sobotę 30 maja pięciu diakonów przyjęło święcenia w stopniu prezbiteratu z rąk ks. bpa diecezjalnego Ryszarda Kasyny. Kandydatów do święceń przedstawił opiekun rocznika ks. Antoni Bączkowski.

Wśród neoprezbiterów jest ks. Adam Bucholc, który w ubiegłym roku posługiwał w naszej parafii jako diakon. Niech Dobry Pasterz prowadzi przez powołanie nowo wyświęconych kapłanów naszej diecezji. Z neoprezbiterami spotkamy się podczas odpustu św. Antoniego. W linku odnośnik do relacji z mediów diecezjalnych.

LINK DO RELACJI NA RADIO GŁOS