W sobotę 30 maja pięciu diakonów przyjęło święcenia w stopniu prezbiteratu z rąk ks. bpa diecezjalnego Ryszarda Kasyny. Kandydatów do święceń przedstawił opiekun rocznika ks. Antoni Bączkowski.
Serdeczne podziękowania za wspólnotowe trwanie na nabożeństwach majowych w naszym kościele parafialnym, naszych domach innych miejscach, również w naszych wsiach, aby uczcić Matkę Bożą. Pielęgnujemy i kultywujmy naszą piękną tradycję pobożności ludowej.
W minioną sobotę 23 maja w Katedrze, w Lwowie odbyły się w święcenia prezbiteratu Pawła Bechkalo, który w naszej parafii od stycznia do kwietnia br. odbył praktykę diakońską.


